Plastoplan SK

Spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej hlavnou činnosťou je distribúcia plastových granulátov a farebných koncentrátov na slovenskom trhu. Plastoplan SK je súčasťou Hromatka Group, v rámci ktorej úzko spolupracujeme s našimi partnermi v Rakúsku, Českej republike, Nemecku, Švajčiarsku, Maďarsku, Francúzsku, Poľsku a Taliansku.

 

Sklad a logistika

Naše skladové priestory sa nachádzajú v blízkosti veľkých miest Západného Slovenska a výhodou je aj poloha vedľa rýchlostnej cesty R1. Od roku 2013 sa skladová kapacita zväčší o 1100 regálových miest s možnosťou rozšírenia o ďalšie miesta.  Distribuované materiály ponúkame vo všetkých typoch balenia (vrecia, oktabín, big bag).
Súčasťou našich služieb zákazníkom je aj doprava materiálu v požadovaný čas na požadované miesto. Na túto prepravu využívame náš Citroën Jumper s prívesným vozíkom s kapacitou 4 t, ako aj ďalších osvedčených prepravcov

 

Zákaznícky Servis

Našim zákazníkom poskytujeme vysoko kvalitné materiály, technický servis ako aj poradenstvo v oblasti termoplastov. Všetci zamestnanci majú potrebné vzdelanie,ktoré neustále zdokonaľujú s cieľom plne uspokojovať zákaznícke požiadavky.

 

Výroba

Plastoplan SK je napojený na výrobnú spoločnosť SAX Polymers, ktorá má výrobnú kapacitu okolo 12 000 t/ročne a kompaundačné linky sú v Rakúsku (Viedeň) a Švajčiarsku (Oberriet). SAX Polymers produkuje vysokokvalitné kompaundy s dôrazom na uspokojenie zákazníckych požiadaviek rýchlo, kvalitne, efektívne a flexibilne.

Copytight 2012 / Plastoplan.sk / All rights reserved

Tvorba www stránky od Lemonweb